Apie MusUAB „Verslo šerifas“ – konsultacinė įmonė mokesčių teisės ir finansiniais klausimais. Įmonės įkūrėjai – Kęstutis Jucevičius ir Virginijus Narvilas – ilgamečiai savo srities profesionalai, galintys pasiūlyti Jūsų verslui geriausią sprendimą.

Savo karjeras pradėję kaip atskirų sričių (teisės, ekonomikos) specialistai, K. Jucevičius ir V. Narvilas specializuojasi finansų ir mokesčių teisės srityje. Daugiau nei kelių dešimtmečių praktika valstybinėse institucijose – Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje (FNTT), Valstybinėje mokesčių inspekcijoje (VMI), Bankroto departamente – padės padidinti Jūsų verslo vertę, rasti optimaliausią ir racionaliausią problemų sprendimo būdą.
Kęstutis Jucevičius

Profesinės veiklos sritys
K. Jucevičius specializuojasi finansų, baudžiamosios jurisdikcijos, mokestinių tyrimų, PVM sukčiavimo ir kitų finansinių nusikaltimų prevencijos ir tyrimo srityse.

Profesinė patirtis

20 metų dirbo Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje (FNTT);
5 metus šiai tarnybai vadovavo.

Išsilavinimas

K. Jucevičius Mykolo Romerio universitete yra įgijęs teisės magistro laipsnį, Kauno technologijos universitete – ekonomikos magistro laipsnį.Virginijus Narvilas

Profesinės veiklos sritys
V. Narvilas specializuojasi mokesčių teisėje, teikia konsultacijas mokesčių apskaičiavimo, sumokėjimo, grąžinimo klausimais. Taip pat konsultuoja mokesčių mokėtojų bankroto, restruktūrizavimo, mokestinių tyrimų, patikrinimų klausimais.

Profesinė patirtis

25 metų darbo patirtis mokesčių administravimo srityje
Dirbo Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) viršininko pavaduotoju;
Vadovavo VMI Didžiųjų mokesčių mokėtojų stebėsenos ir konsultavimo departamentui;
Vadovavo Įmonių bankroto valdymo departamentui.

Išsilavinimas

V. Narvilas Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultetą yra įgijęs ekonomikos magistro laipsnį.